Bir Sayfa Seçin

Psikotem

Psikoteknik Değerlendirme MErkezi

Psikoteknik alanında 2016 yılı eylül ayında İstanbul Sancaktepe de ETS Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak faaliyetimize başladık.

Siz değerli müşterilerimizin desteği ile hizmet kalitemizi arttırarak Ümraniye çakmakta ikinci şubemizi PSİKOTEM Psikoteknik değerlendirme merkezi adı ile hizmetinize sunduk.

Kaliteli Eğitim Anlayışını Ilke Edinen Kurumumuz , Deneyimli Ve Uzman Kadromuz ile PSİKOTEKNİK Raporu testlerinde %100 Başarıyı Hedeflemekte , En Önemlisi Her Sektörde Lider Ve Gelişmekte Olan Bir Çok Firmaya ,Yöneticilerine , Personellerine Ve Siz Şoförlere Ulaştırma Faaliyetlerindeki Süreçte Kaza Risk değerlendirmesi Sonucunuza göre riskli sürücü olup olmadığınızı tespit ederek Trafik Kazalarının Önlenmesine Katkı Sağlamayı Hedeflemekteyiz.

Çağdaş Alt Yapımızla Ve Alanında En Iyisi Olan Profesyonel Kadromuzla Hizmetlerimizin Etkinliğini, Kalitesini Ve Verimliliği Arttırabilmek Adına Sürekli Kendimizi Geliştirdik.

Avrupa Birliği Uyum Yasaları Çerçevesinde Düzenlenen Yasal Mevzuatlar Takip Edilerek Doğru Ve ,Güncel Bilgilere Hakim Olan Kurumumuz Güvenilirllik Kazanmış ,Herkesin Tercih Ettiği Bir Kurum Olmuştur.

Sektörün Öncü Kurumu Olmak Ve Bu Başarılarımızı Devam Ettirebilmek İçin Hizmet Kalitesini Düşürmeden ,Güleryüz İle Doğrulardan Ödün Vermemeyi İlke Edindik Sizinde Bize Katılıp ‘ Bilinçli Sürücü ‘ Olmanız En Büyük Ödülümüz Olacaktır.

“Ticari aracım mı varki psikoteknik alayım demeyin.Psikoteknik her sürücü için bir gerekliliktir”

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizi tercih etmeniz için bir çok geçerli sebebiniz var.

Sektörde 5 yıllık deneyimimiz

Kurumsal firma danışmanlığımız

Yüzlerce kurumsal firmanın tercih etmesi

Alanında uzman psikologlar ile hizmet

Dünya genelinde kullanılmakta olan VTS (Vienna Test Systems) psikoteknik test cihazları ile test hizmeti

%97 müşteri memnuniyet oranı

 

İletişim

Telefon

+90 (0216) 481 03 43

Email

psikoteknik@psikoteknik.com

Adres

Armağanevler Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No 227/ 3

Ümraniye/İstanbul