0216 481 03 43 psikoteknik@psikotem.com

Psikotem 2 Psikoteknik

Ataşehir Bölgesinden Psikoteknik Almak İçin En Doğru Adres
Randevu Al

TELEFON

0216 481 03 43

0536 635 79 79

psikoteknik@psikotem.com

MERKEZ ADRES

Armağanevler Mahallesi 

Mithatpaşa Caddesi no 227/3

Ümraniye/İstanbul

ŞUBE ADRES

Kemal Türkler Mahallesi

Atatürk Caddesi Ebru Sokak

No2 Daire 2 Sancaktepe/İstanbul

Ataşehir ve Ataşehir‘e komşu bölgelerden psikoteknik belgesi almak isteyen tüm sürücülere, kurumsal şirketlere psikoteknik test hizmeti vermekteyiz. Ataşehir bölgesinden merkezlerimize ulaşım oldukça kolay olup Ataşehir merkezden kurumlarımızın önüne kadar toplu taşıma araçları ile (tek araç) sağlanabilmektedir. Ataşehir‘ den toplu ulaşım araçları ile 15-20 dakika kadar kısa bir süre içerisinde ofislerimize ulaşabilirsiniz. Ataşehir bölgesinden psikoteknik belgesi almak isteyen sürücülerin randevu almak sureti ile aynı gün içerisinde (1.5 saatte) psikoteknik raporları hazır olmaktadır.

Psikoteknik merkezimiz sağlık bakanlığı yetki belgesine sahiptir. Psikoteknik işlemleriniz e-rapor sistemi üzerinden yapılmakta olup raporunuz onaylandıktan sonra e-devlet sistemi üzerinden görüntülenebilmektedir

Ataşehir bölgesinden psikoteknik raporu-belgesi almak isteyen tüm sürücülere, kurumlara Ümraniye Çakmak ofisimiz ve Sancaktepe ofisimizde hizmet veriyoruz. Test hizmeti ofislerimizde bulunan cihazlar ve psikologlar gözetiminde yapılmakta olup farklı bir kuruma yönlendirme yapılmamaktadır.

Psikoteknik için hangi evraklar gereklidir?

Psikoteknik kaç yıl geçerli?

Psikoteknik asıl alınır?

Psikoteknik nereden alınır?

Psikoteknik ücreti ne kadar?

Psikoteknik Kimler tarafından alınmalıdır?.

Ataşehir Bölgesinde Hizmet Veren Kurumsal Şirketlere Personel Alımı Öncesi ve Çalışan Personellerin İş Kazası Risk Durumu Tespiti İçin Psikoteknik Hizmeti Veriyoruz

Ortak Çözümler

İş ve Zaman kayıplarının önlenmesi için ortak çözümler sunuyoruz.
Ataşehir bölgesinden psikoteknik testine girecek olan personellerin olası iş kayıplarının önüne geçebilmek için randevu planlaması yaparak kurumlar arası ortak çözüm sağlamaktayız..

Planlama
Psikoteknik belge eksiklerinin tamamlanması için firmalara özel planlama yapılmaktadır.
Psikoteknik belgesi tüm firmalar tarafından büyük önem arz etmektedir.Belge eksikliklerinin tamamlanması için toplu olarak psikoteknik almak isteyen kişi ve kurumlar için özel zaman planlaması yapmaktayız..

İletişim

Phone

0216 481 03 43

0536 635 79 79

Email

psikoteknik@psikotem.com

Adres

Armağanevler Mahallesi 

Mithatpaşa Caddesi no 227/3

Ümraniye/İstanbul

Call Now ButtonRandevu Al